Innowacyjne rozwiązania w drukowaniu!

zastępcze hp

Dobra wiadomość dla wszystkich, lubiących nowe technologie w codziennym użytkowaniu, firma HP właśnie wprowadziła na rynek nowe, inteligentne drukarki. Marka szczyci się, że ma oto pomysł: umożliwić światu wygodniejsze, inteligentniejsze i szybsze drukowanie, a to wszystko dzięki nowoczesnym urządzeniom HP Laser Jet dzięki zastosowaniu innowacyjnych, oryginalnych tonerów z technologią JetInteligence. Biuro każdej firmy, jeśli jest odpowiednio wyposażone ułatwia pracę i sprzyja generowaniu zysków, korzystając więc z nowoczesnych rozwiązań wprowadzamy naszą firmę w nową erę, gdzie mniej płacimy, szybciej wykonujemy zadania i mamy więcej satysfakcji z osiągniętych celów. Drukarki, jakie są proponowane przez światowego lidera w tej dziedzinie, markę HP wpływają również korzystnie na środowisko, na którym przecież wszystkim nam zależy. Jest możliwe nawet o 53% mniejsze zużycie energii, a równocześnie do 40% szybsze drukowanie. W linii nowych produktów możemy zobaczyć urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro z serii M277, które szczególnie sprawdza się w małych przedsiębiorstwa ze względu na ilość możliwości jakie stwarza. Jego zaletą jest również to, że jest niewielkie, a bardzo funkcjonalne. Mogą z niego korzystać zarówno firmy jak i użytkownicy drukarek w domach. Wielokrotnie chcemy mieć jedno urządzenie, które zastąpi nam kilka, to jest właśnie marzenie osób, ceniących wielofunkcyjność.

Co zrobić, jeśli stawiamy, nie tyle na wielofunkcyjność, co szybkość działania? Wybór jest prosty, poznać urządzenie HP LaserJet Enterprise z serii M 553, z tą drukarką tworzenie profesjonalnych dokumentów o ogromnym bogactwie kolorów będzie niezwykle proste i szybkie. Podobnie ukierunkowana w swych funkcjach jest drukarka Color LaserJet Pro z serii M 252. Cała seria nowych urządzeń proponowanych przez lidera druku HP jest kombinacją nowoczesności z racjonalnym podejściem do minimalizacji strat a maksymalizacją wydajności. Zastosowane rozwiązania sprawiają również, że mogą być tworzone do 40% mniejsze rozmiary, co z pewnością przyda się w wielu aspektach druku.

Innowacją w działaniach firmy HP są tonery z systemem JetIntelligence oparty na maksymalizacji wydruku i najwyższej wydajności, zapewniają również bezpieczeństwo przed nieoryginalnymi produktami, które mogłyby zaburzyć działanie urządzenia a nawet je popsuć. We wkładach laserowych HP z technologia JetIntelligense możemy znaleźć sześć funkcji, z których aż cztery to całkowicie nowe technologie, dzięki którym jakość druku jest na najwyższym poziomie, a wydajność nigdy wcześniej nie była tak duża. Nowe tonery sprawiają, że liczba wydrukowanych stron wzrosła nawet do 33% w stosunku do tonerów starszej generacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *