Termy Warmińskie już otwarte!

FMX_3909

Termy Warmińskie, zostały uroczyście otwarte 7 stycznia 2016. To najnowszy, luksusowy ośrodek wypoczynkowy położony z dla od zgiełku miasta, ale zaledwie kilka kroków od Lidzbarka Warmińskiego. Obiekt składa się z części sportowej
i rekreacyjnej, w której korzystać można z szeregu atrakcji wodnych. Są to m.in. baseny, zjeżdżalnia multimedialna z efektami świetlnymi i akustycznymi, hydromasaże, bicze wodne, a także strefa saun. W hotelowym SPA czeka na gości szeroki wachlarz zabiegów. Jest to w 100 procentach naturalny ośrodek SPA. Wszelkie zabiegi bazują na składnikach naturalnych m.in. wodzie termalnej, leczniczym błocie, żurawinie, ziołach czy przyprawach korzennych. Termy uzyskały dofinansowanie z Funduszu Unii Europejskiej. Na otwarciu nie zabrakło oczywiście twórców tego dzieła czyli posła okręgu elbląskiego Jacka Protasa, Starosty Lidzbarskiego  Jana Harhaja, Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego Jacka Wiśniowskiego, Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa  Marka Brzezina oraz Prezes Zarządu Condohotels Management Elżbieta Lendo, która jest zarządcą Term Warmińskich.  To właśnie dzięki jej determinacji firma Condohotels działa tak prężnie. Mobilizując pracowników wychodzi naprzeciw oczekiwaniom gości, a te bywają często naprawdę duże i nietuzinkowe. W Termach na gości czekają liczne atrakcje wodne i wellness. Obiekt dysponuje termą aktywną, termą relaks, sauną wewnętrzną i zewnętrzną, strefą wellness, salami konferencyjnymi, klubem nocnym z kręgielnią, centrum aktywności zewnętrznych ora wakacyjną wioską. Wszystko zostało przystosowane tak, aby zarówno gość indywidualny jak firmowy czuł się tutaj jak nigdzie indziej. AA0A6559Personalizacja zabiegów jest również dużą zaletą dla gości szukających nie tylko relaksu, ale i fachowej opieki fizjoterapeutycznej, głównie opartej na korzyściach płynących z term jak również licznych propozycji basenowych od trzech jacuzzi a na basenie wielozadaniowym skończywszy.

Nasza redakcja miała zaszczyt uczestniczyć w otwarciu i sprawdziliśmy na sobie, że ten ośrodek to…bajka! Zachęcamy naszych czytelników to spędzenia tam weekendu czy urlopu, szczególnie, że okres ferii zimowych tuż tuż, a Termy Warmińskie łączą wszelkie zalety dobrego odpoczynku zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych gości.

Katarzyna Jakubiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *